Remedia – jak je stosować?

Zanim skorzystamy z ich działania musimy uporządkować mieszkanie i przygotować im stosowne miejsce, wiedzieć, gdzie i dlaczego chcemy wzmocnić dobrą energię.

http://www.marmite.eu/pl/

Pracujemy dużo przy komputerze – wstawmy tam rośliny o okrągłych liściach np. drzewko szczęścia, do wazonu włóżmy żywe, kolorowe i pachnące kwiaty. Suszonych bukietów powinniśmy się pozbyć, bo one symbolizują śmierć. Zawieszajmy duże lustra, żeby było nas widać w całości. Starajmy się, aby lustro pokazywało naszą głowę z ramionami, bo mniejsze wywiera złe skutki zdrowotne. Lampy o przeróżnych funkcjach rozpraszają światło w różnych kierunkach, ale nie zapomnijmy o naturalnym, dziennym, którego powinno być dużo. Piękne obrazy, grafiki, plakaty czy zdjęcia na ścianach też wzmacniają energię. W każdym pomieszczeniu niech będą inne, odpowiednie do danej strefy. Unikajmy obrazów o przygnębiającej tematyce.

Co jeszcze przyciągnie dobrą energię? Na pewno dzwonki chińskie, ale powieszone przy wejściu dla zaznaczenia nowej przestrzeni, żywe zwierzęta, figurki zwierząt, akwarium ze złotymi rybkami, kryształy o specjalnym szlifie i kamienie szlachetne.

http://kiddyfave.com/obrazy-i-obrazki,193,0.html piersi.erak.com.pl